16. ja 21. jaanuaril toimusid Rohelise Kooli programmi raames minikonverentsid. 2.-6. klasside esindajad, kes on meie gümnaasiumi Rohelise Kooli meeskonna liikmed, tutvustasid 1.-6. klasside õpilastele neid teemasid, mille kallal nad töötasid. Õpilased ise koostasid oma klassikaaslastele mõeldud 10 küsimust ning otsisid seejärel Internetist asjakohast materjali ja tegid ettekandeid. Täname ettevalmistamise ja rääkimise eest: Polina Poljakova (2.A), Margarita Hristaforova, Kristiina Karatajeva (2.K), Alisa Jõe, Aleksandr Kudijev (3.A), Irma Karašk, Mark Tiasto (3.K), Eva Moroz, Astrid Rõženkova (4.A), Angelina Saks, Aljona Haigonen (4.B),  Anna Miller, Dianna Sergijenko (5.A), Aleksandra Iljina, Artur Lukas, Ariana Aleksašina (5.B), Valeria Semenjuk, Polina Solodova (6.A), Karoliina Gudkova (6.B).